Secret Suites

Rue De La Croix De Fer 48, Upper Town, Brussels, Be, Sint-Lambrechts-Woluwe / Woluwe-Saint-Lambert, Brussel, België - Centraal gelegen spa
8.1/10 · 104 beoordelingen

Het Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis ligt 4 km verderop en het Museum Autoworld Brussels is met de auto in 10 minuten te bereiken.

Locatie

Dankzij de locatie van het hotel bent u op afstand van 7 km van Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België. Gasten bevinden zich slechts een aangename wandeling verwijderd van het metrostation Vandervelde. De afstand tot de luchthaven Zaventem is ongeveer 10 km.

Kamers

De kamers zijn voorzien van een minibar, samen met een PC en een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Er zijn ook een magnetron en een koelkast.

Eten & Drinken

In L'Auberg'In kunnen gasten genieten van Europese gerechten, terwijl La Rotonde Restaurant and Lounge Bar Franse gerechten aanbiedt.

Waarom kiezen voor Secret Suites Brussel?

Kamer selecteren
  • Luxueuze spa-ervaring ter plaatse

  • Rustige zwembaden voor ontspanning

  • Moderne kamers met flatscreen-tv

  • Gratis Wi-Fi in alle kamers

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

Algemeen
  • Gratis Wi-Fi
1/11

Internet

  • Gratis WiFi in de kamers

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Accommodatie diensten

  • Kluisje

In de kamers

  • Mini bar
  • Zithoek
  • Kleedruimte

In de badkamer

  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen

Toestellen

  • Flat-screen TV
  • Computer op kamer
  • iPad
  • AM/FM wekker

Ontwerp

  • Parketvloer

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 15:00 tot 23:59
Uitchecken:
tot 11:00
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

Wanneer logeert u?

Vanaf USD 167 per nacht
Inchecken 2 jul 2026
Uitchecken 3 jul 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.

Kamers

Foto's van Secret Suites Brussel

Locatie bij Secret Suites Brussel

Rue De La Croix De Fer 48, Upper Town, Brussels, Be, Sint-Lambrechts-Woluwe / Woluwe-Saint-Lambert, Brussel, België

 -  Centraal gelegen spa
Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van Secret Suites Brussel

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brussel

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    100% Geverifieerde Beoordelingen
    Wanneer logeert u?
    Vanaf USD 167 per nacht
    Inchecken 2 jul 2026
    Uitchecken 3 jul 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    2 jul 2026
    3 jul 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Thank you for your message. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    Secret Suites Brussels South
    Inchecken:
    van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken:
    tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.